– Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Kullanıcı Sözleşmesi’nde ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Kullanıcı, yürürlükteki zorunlu mevzuat hükümleri veya diğer kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğine dair iddialar durumunda, psoyunlari.com’un, gerek resmi makamlara gerekse hak sahibi kişilere ait gizli, özel veya ticari bilgileri açıklama yetkisine sahip olduğunu kabul eder. Bu nedenle, psoyunlari.com’un bu bilgileri açıklamasından dolayı herhangi bir tazminat talep edilemeyeceğini kullanıcı peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Bütün oyunlarda garanti hizmeti mevcuttur. Olası problemlerde değişim süresi 1-48 saat aralığındadır. Olası stok problemlerinde bu süre uzayabilir daha ayrıntılı bilgiyi destek ekibinden alabilirsiniz.

-Alıcı satın aldığı ürünü dikkatle okuma sorumluluğuna sahiptir. Ürün açıklamasında mail ile teslimat yapıldığına dair bir bilgi veriliyorsa satın aldıktan sonra ürün 24 saat içerisinde mail ile adresinize gönderilir.

-Mail ile teslimatlı olan ürünler 24 saat içerisinde teslim edilir.

-Sitemize ödemelerinizi Shopier ödeme sistemleri aracılığıyla %100 güvence ile yapmaktasınız. Bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz.

-Satın alınan ürünlerde para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır.

-Herhangi bir oyunda yapılan sistem veya platform değişikliği nedeniyle kaybedilen hesap erişimlerinden psoyunlari.com sorumlu değildir. Alınan ürünler değişimden önceki sisteme uygun şekilde sağlanmıştır. Alıcıların iade veya değişim talep etme hakları bulunmayacaktır.

-Alıcı teslim aldığı ürünü(hesap veya dijital anahtar) 3. bir şahıs ile paylaştığı taktirde garanti hizmeti sonlandırılmaktadır.

-Satın alınan ürünler tek bir cihazdan erişilebilir. Kullanıcılar satın aldıkları ürünü herhangi bir cihaz ile paylaşamazlar. Alıcı satın aldığı ürünü kendisi kullanacağını ve tek bir cihazdan kullanacağını taahhüt eder.

-Satın alınan hesaplara para ekleme, kredi kartı ekleme, oyun satın alma, plus üyelik satın alma vb. çeşit ödemelerin yapılması yasaktır olası problemlerden psoyunlari.com sorumlu değildir.

-Satın alınan ürünlerde yaşanan problem durumunda ürünün yenisi ile değişim garantisi mevcuttur. Olası oyun ilerlemeleri (save) kaybı durumundan psoyunlari.com sorumlu değildir. Garanti gereğince ürünün yenisi kullanıcıya iletilir oyun ilerlemeleri garanti edilmez. Hesaplar psoyunlari.com’a ait olduğu için genellikle sorun hesap üzerinden çözülür ve bir kayıp olmadan kullanıcı oyun keyfine devam eder.

-Sosyal mecralarda forumlarda vb. yerlerde kuruluşumuzu zedeleyen üyelerimizin garantilerinin iptali sağlanmaktadır.

-Kullanıcı’lar ve psoyunlari.com hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.

-psoyunlari.com “Kullanıcı Sözleşmesi”‘ni değiştirme hakkını elinde tutar.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde hiç ürün yok.