Product image

Call of Duty: Modern Warfare III PS4 & PS5

Cross-Gen Paketi

 1.649,90

Stok Durumu: Stokta

Ölümcül Tehditlere Karşı Ayak Uydur veya Zafer Kazan!

Call of Duty: Modern Warfare II’nin (COD MWII – COD MW2) unutulmaz hikayesi devam ediyor! Yüzbaşı Price ve Görev Timi 141, dünyayı saran büyük bir tehditle yüzleşiyor. Aşırı milliyetçi savaş suçlusu Vladimir Makarov, etki alanını genişleterek Görev Timi 141’i en zorlu mücadelelerinden birine sürüklüyor.

Eski Hesapları Kapat, Yeni Cephelere Koş!

Call of Duty: Modern Warfare III (COD MWIII – COD MW3) ile Call of Duty (COD) serisinin 20. yılını kutluyoruz! Hem eski hayranlar hem de yeni oyuncular için geniş kapsamlı Çok Oyunculu Harita Koleksiyonları sunuyoruz. Call of Duty: Modern Warfare 2’nin (COD MW 2) klasik haritaları, modernize edilmiş grafikler ve yeni modlarla geri dönüyor. Ayrıca, lansman sonrası dönemlerde yayınlanacak 12 yeni klasik 6’ya 6 haritayla aksiyon hiç durmuyor!

Hazır Ol, Tehditlere Karşı Savaş!

Yüzbaşı Price liderliğindeki Görev Timi 141, dünyayı saran tehlikelere karşı hazır. Call of Duty: Modern Warfare III ile büyük bir tehdide karşı koymak için yeni ve eski haritalarda savaşa katıl. Unutulmaz deneyimler yaşamak ve zafer kazanmak için şimdi harekete geç!


Bu ürün sipariş sonrası mail ile teslim edilecektir.

Açıklama

  • Oyun satın aldıktan sonra 24 saat içerisinde size mail ile hesap bilgileri gönderilir.
  • “Sizin hesaptan oynamak istiyorum” olarak satın aldığınız oyunları bizim vereceğimiz hesaptan indirip oynayabilir, “Kendi hesabımdan oynamak istiyorum” olarak satın aldığınız oyunları bizim vereceğimiz hesaptan indirip kendi hesabınızdan oynayabilirsiniz.
  • Tüm hesaplar psoyunlari.com‘a aittir.
  • Hesaplarımızda kapanma, kilit vs. gibi sorunlar olmaz. Tüm hesaplar garantilidir.
  • Alışveriş  yaparken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olun. Gelen Kutunuzu ve Gereksiz E-Postalar kutusunu kontrol etmeyi unutmayın. Ayrıca hesap giriş bilgilerine Hesabım/Siparişler sayfasından sipariş detaylarını görüntüleyerek ulaşabilirsiniz.
  • Siparişiniz tamamlandığında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı olarak ekleyip kütüphaneden oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Hesap Ekleme ve Oyun İndirme ile ilgili gerekli anlatım mail ile gönderilmektedir.
  • Hesap bilgileri değiştirilemez. Aldığınız hesaplarda iade yoktur.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Call of Duty: Modern Warfare III PS4 & PS5” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde hiç ürün yok.