Product image

Persona 3 Reload PS4 ve PS5

 1.399,90

Stok Durumu: Stokta

Bir günle sonraki gün arasındaki “gizli” saate girerken, beklenmedik kaderiyle karşılaşan bir nakil öğrencisinin yerine geç. Akıl almaz bir gücü uyandır ve Karanlık Saat’in gizemlerinin peşine düş, arkadaşların için savaş ve hatıralarında sonsuza kadar kalacak bir iz bırak.
Modern çağ için yeniden doğan Persona 3 Reload, türün standartlarını belirleyen RYO’nun sürükleyici bir yeniden tasarlanmış hali.

PS4 Ekran Dilleri: Almanca, Fransızca (Fransa), İngilizce, İspanyolca, İtalyanca
PS5 Ekran Dilleri: Almanca, Fransızca (Fransa), Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, Türkçe, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca


Bu ürün sipariş sonrası mail ile teslim edilecektir.

Açıklama

  • Oyun satın aldıktan sonra 24 saat içerisinde size mail ile hesap bilgileri gönderilir.
  • “Sizin hesaptan oynamak istiyorum” olarak satın aldığınız oyunları bizim vereceğimiz hesaptan indirip oynayabilir, “Kendi hesabımdan oynamak istiyorum” olarak satın aldığınız oyunları bizim vereceğimiz hesaptan indirip kendi hesabınızdan oynayabilirsiniz.
  • Tüm hesaplar psoyunlari.com‘a aittir.
  • Hesaplarımızda kapanma, kilit vs. gibi sorunlar olmaz. Tüm hesaplar garantilidir.
  • Alışveriş  yaparken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olun. Gelen Kutunuzu ve Gereksiz E-Postalar kutusunu kontrol etmeyi unutmayın. Ayrıca hesap giriş bilgilerine Hesabım/Siparişler sayfasından sipariş detaylarını görüntüleyerek ulaşabilirsiniz.
  • Siparişiniz tamamlandığında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı olarak ekleyip kütüphaneden oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Hesap Ekleme ve Oyun İndirme ile ilgili gerekli anlatım mail ile gönderilmektedir.
  • Hesap bilgileri değiştirilemez. Aldığınız hesaplarda iade yoktur.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Persona 3 Reload PS4 ve PS5” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde hiç ürün yok.