40 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Filtreler
 • İndirim! İndirim! Product image
  Assassin’s Creed Mirage PS4 & PS5
   699,90  619,90
  Assassin's Creed Mirage ile sokakların kargaşasını bir yankesicinin gözünden deneyimleyin: Basim'in hikayesi, onun ustalıkla şekillendirdiği hayatın sıradışı bir kesitini sunuyor. 9. yüzyıl Bağdat'ının daracık sokaklarında, Basim'in zihni hem kendi derin sorularına hem de halkın adalet arayışına meydan okuyor.Gizemli ve efsanevi bir örgüt olan Gizli Olanlar'a katılma süreci, Basim'i ölümcül bir Usta Suikastçı'ya dönüştürüyor. Modern bir bakış açısıyla sunulan bu hikaye, 15 yıldır tanınmış olan Assassin's Creed öğelerini yeni ve taze bir şekilde sunuyor.Başkalarının gözünden görünmez gibi dolaşırken, Basim şehri adeta hayalet gibi kucaklıyor. Sezgileri ve içgüdüleri sayesinde hedeflerini etkileyici bir ustalıkla ele geçiriyor. Şehrin canlılığı ve kalabalığı, her an her şeyle etkileşim içinde olan Basim'e, adeta kendisini sokakların ritmine bırakmış bir dansçı gibi hissettiriyor.Basim, çevresindeki herkesle etkileşim halindeyken, şehirdeki dört farklı bölgenin derinliklerine doğru ilerliyor. Bu bölgelerde gizlenen sırları çözmek, hem onun kendi kaderini hem de şehirdeki dengeleri kökten değiştiriyor. Her bir adımı, Basim'in geçmişiyle geleceği arasındaki ince çizgiyi belirginleştiriyor ve oyuncuları unutulmaz bir maceranın içine çekiyor.
 • İndirim! İndirim! Product image
  Assassin’s Creed Valhalla PS4 & PS5
   319,90  129,90
  Kendi Viking efsaneni 60 FPS hız ve 4K çözünürlükte yaz. Assassin's Creed Valhalla'da, savaş ve zafer hikayeleri ile büyümüş efsanevi Viking akıncısı Eivor olarak oyna. Erken Orta Çağ İngiltere'sini keşfederken, düşmanlar üzerine akınlar yap, yerleşim alanını büyüt, egemenliğini pekiştir. - Sakson kaleleri ve ordularına karşı efsanevi Viking akınlarını komuta et. - Güçlü çift silahlar kullanarak Vikinglere özgü içgüdüsel savaş tarzını deneyimle. - Assassin's Creed tarihindeki en fazla düşman çeşitliliği ile kendine meydan oku. - Yapacağın seçimler ve vereceğin kararlarla karakterinin ve klanının kaderini tayin et. - Norveç kıyılarından İngiltere krallıklarına uzanan bir Orta Çağ açık dünyasını keşfet.
 • Call of Duty Vanguard PS4 & PS5
   349,90
  Her cephede zafere koş! Pasifik semalarında it dalaşına gir, Fransa'ya paraşütle dalış yap, Stalingrad müdafaasında bir keskin nişancı olarak düşman avla ve Kuzey Afrika'da ilerleyen birliklere katılarak düşmanla çarpış! Call of Duty (COD Vanguard) oyun serisi seni 2. Dünya Savaşı cephelerine geri götürerek eşi benzeri görülmemiş çapta bir küresel muharebe deneyimi sunan ve Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty Vanguard ile geri dönüyor.
 • Call of Duty: Modern Warfare II PS4 & PS5
   1.649,90
  Yeni Call of Duty (COD) dönemine hoş geldin. Call of Duty: Modern Warfare II (Call of Duty: MWII) oyuncuları, efsanevi Task Force 141 Operatörlerinin dönüşüyle benzeri görülmemiş küresel bir çatışmaya dalacak. Infinity Ward serinin hayranlarına yepyeni silah kullanımı, gelişmiş yapay zekâ sistemi, yeni Silah Atölyesi ve seriyi doruklara taşıyan bir dizi oynanış ve grafik yenilikleri içeren son teknoloji bir deneyim sunuyor. Modern Warfare® II dünyanın dört köşesinde geçen tek oyunculu bir senaryo, sürükleyici Çok Oyunculu savaş deneyimi ve iş birliğine dayalı stratejik Spec Ops deneyimi ile birlikte geliyor.
 • Call of Duty: Modern Warfare III PS4 & PS5
   1.649,90
  Ölümcül Tehditlere Karşı Ayak Uydur veya Zafer Kazan!Call of Duty: Modern Warfare II'nin (COD MWII - COD MW2) unutulmaz hikayesi devam ediyor! Yüzbaşı Price ve Görev Timi 141, dünyayı saran büyük bir tehditle yüzleşiyor. Aşırı milliyetçi savaş suçlusu Vladimir Makarov, etki alanını genişleterek Görev Timi 141'i en zorlu mücadelelerinden birine sürüklüyor.Eski Hesapları Kapat, Yeni Cephelere Koş!Call of Duty: Modern Warfare III (COD MWIII - COD MW3) ile Call of Duty (COD) serisinin 20. yılını kutluyoruz! Hem eski hayranlar hem de yeni oyuncular için geniş kapsamlı Çok Oyunculu Harita Koleksiyonları sunuyoruz. Call of Duty: Modern Warfare 2'nin (COD MW 2) klasik haritaları, modernize edilmiş grafikler ve yeni modlarla geri dönüyor. Ayrıca, lansman sonrası dönemlerde yayınlanacak 12 yeni klasik 6'ya 6 haritayla aksiyon hiç durmuyor!Hazır Ol, Tehditlere Karşı Savaş!Yüzbaşı Price liderliğindeki Görev Timi 141, dünyayı saran tehlikelere karşı hazır. Call of Duty: Modern Warfare III ile büyük bir tehdide karşı koymak için yeni ve eski haritalarda savaşa katıl. Unutulmaz deneyimler yaşamak ve zafer kazanmak için şimdi harekete geç!
 • Crash Bandicoot 4: It’s About Time PS4 & PS5
   569,90
  Kıpır kıpır ve yepyeni Crash Bandicoot™ oyunu Crash Bandicoot 4 It’s About Time heyecanı başlıyor! Zamanın paramparça olduğu bir maceraya en sevdiğin keseli hayvanlarla birlikte dört koldan dal. Neo Cortex ve N. Tropy geri döndü ve sadece bu evrene değil çoklu evrenin tamamına bir saldırı düzenlemek üzereler! Crash ve Coco ise dört kuantum maskesini bir araya getirip gerçekliğin kanunlarını bükerek günü kurtarmaya hazır. Yeni beceriler var mı? Evet. Oynanacak daha fazla karakter var mı? Kesinlikle. Peki ya alternatif boyutlar? Tabii ki. Saçma ötesi elebaşlarından ne haber? Hem de bir sürü. Peki ya havalı şeyler? Kortun üstüne bahse girebilirsin. Bir saniye, kort mu? Yani kot şort mu? Bu evrende hangisi ne, kim bilir?
 • Cyberpunk 2077 PS4 & PS5
   1.199,90
  Cyberpunk 2077, hayatta kalabilmek için ölüm kalım mücadelesi veren bir siberhaydut paralı asker olarak oynadığın, Night City kümekentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera RPG'sidir. Yeni nesil güncellemesi ve ücretsiz ek içerikler ile görevlere çıktıkça şöhret kazanıp yeni geliştirmeler açarak karakterini ve oynanış stilini özelleştir. Kurduğun ilişkiler ve aldığın kararlar hikâyeyi ve içinde bulunduğun dünyayı şekillendirecek. Burası, efsanelerin yazıldığı yer. Peki seninki nasıl olacak?
 • İndirim! İndirim! Product image
  EA SPORTS FC 24 PS4 & PS5
   849,90  629,90
  EA SPORTS FC 24 PS4 & PS5, bugüne kadarki en gerçekçi ve sürükleyici futbol oyunudur. EA SPORTS FC 24 PS4 & PS5, 19.000'den fazla lisanslı oyuncu, 700'den fazla takım ve 30'dan fazla lig ile bugüne kadar yaratılan en kapsamlı futbol deneyimini sunuyor. Oyun, HyperMotionV teknolojisi, Opta tarafından optimize edilmiş OyunTarzları ve Frostbite™ Oyun Motoru gibi üç modern teknolojiyle destekleniyor. Bu teknolojiler, oyuna benzersiz bir gerçekçilik ve sürükleyicilik katıyor.HyperMotionV teknolojisi, oyunu gerçekçi bir şekilde yakalar. Teknoloji, 180'den fazla profesyonel erkek ve kadın maçından hacimsel verileri kullanarak maç içindeki hareketlerin gerçek hayattaki sahada yaşanan aksiyonu doğru şekilde yansıtmasını sağlar. Bu, oyunun daha gerçekçi ve heyecan verici olmasını sağlar.Opta tarafından optimize edilmiş OyunTarzları teknolojisi, sporcuları boyutlandırır. Teknoloji, Opta ve diğer kaynaklardan alınan verileri yorumlayarak her oyuncunun gerçekçiliğini ve bireyselliğini artıran imza yeteneklere dönüştürür. Bu, oyunun daha stratejik ve taktiksel olmasını sağlar.Frostbite™ Oyun Motoru, Dünyanın Oyununu gerçekçi ayrıntılarla sunarak her maça yeni bir sürükleyicilik seviyesi ekliyor. Motor, oyunun grafiklerini, animasyonlarını ve fizik motorunu geliştirerek oyunun daha gerçekçi ve sürükleyici olmasını sağlıyor.EA SPORTS FC 24 PS4 & PS5, futbol tutkunları için harika bir oyundur. Oyun, benzersiz bir gerçekçilik ve sürükleyicilik sunarak futbol tutkunlarının hayallerini gerçekleştiriyor.
 • Elden Ring PS4 & PS5
   799,90
  Yeni fantastik aksiyon rol yapma oyunu. Tarnished, yüksel ve zarafetin seni yönlendirmesine izin ver. Elden Ring'in gücünü kullan ve Lands Between'de bir Elden Lord ol. • Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya Çeşitli olayları içinde barındıran açık arazilerin, karmaşık ve üç boyutlu tasarımlara sahip büyük zindanlarla buluştuğu devasa bir dünya. Yolculukların sırasında, bilinmeyeni keşfetmenin ve tehditlerin üstesinden gelmenin verdiği o tatmin edici başarım hissi seni bekliyor. • Karakterini Oluştur Karakterinin görünüşünü özelleştirebilmenin yanı sıra kuşanabildiğin silahlardan, zırhlardan ve büyülerden de dilediğin kombinasyonu oluşturabilirsin. Karakterini oyun tarzına göre şekillendirebilir, istersen güçlü bir savaşçı olmak için fiziksel gücünü arttırabilir, istersen de bir büyü ustası olabilirsin. • Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama Parçalar halinde işlenen çok katmanlı bir hikâye. Karakterlerin çeşitli düşüncelerinin Lands Between'de kesiştiği destansı bir drama. • Seni Dolaylı Olarak Başkalarına Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Deneyim Diğer oyuncularla doğrudan etkileşime geçebileceğin ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu modun yanı sıra oyun, başkalarının varlığını hissetmeni sağlayacak benzersiz bir eşzamansız çevrimiçi unsuru da destekliyor.
 • F1 23 PS4 & PS5
   1.099,90
  2023 FIA Formula One World Championship™’in resmi video oyunu EA SPORTS™ F1 23’te en geç fren yapan siz olun. Heyecan verici “Braking Point” hikaye modunun yeni bölümünde yüksek hızlı drama ve hararetli rekabetler bulunuyor. Yeni Las Vegas ve Qatar pistlerinde tekerlek tekerleğe yarışın ve F1 World’de ödüller ve geliştirmeler kazanın. Yeni Kırmızı Bayraklar özgün bir stratejik unsur ekliyor ve %35 Yarış Mesafesi daha fazla aksiyon ve heyecan yaratıyor. Favori 20 pilotunuz ve 10 takımızı içeren resmi F1 kadrosuyla güncellenen 2023 araçlarını sürün. My Team Career Modunda hayalinizdeki kadroyu kurun ve kazanmak için yarışın, bölünmüş ekranda veya genişletilmiş çapraz platform çok oyunculu modda mücadele edin ve yeni Racenet Leagues ile daha sosyal olun.
 • İndirim! İndirim! Product image
  Far Cry 6 PS4 & PS5
   1.279,90  154,90
  Zamanın adeta geçmişte takılıp kaldığı tropikal bir cennete, Yara'ya  FAR CRY 6 ile hoş geldin. Yara diktatörü Anton Castillo, en az kendi kadar acımasız oğlu Diego ile birlikte, ülkeyi geçmişin parlak günlerine geri döndürme iddiasıyla demir yumrukla yönetiyor ve hiçbir zorbalıktan kaçınmıyor. Bu kanlı rejime karşı devrimci bir mücadele de ateşleniyor.
 • Farming Simulator 22 PS4 & PS5
   349,90
  Günümüz çiftçilerinden biri ol ve Amerika ve Avrupa'daki üç farklı ortamda çiftliğini inşa ederken yaratıcı çözümler kullan. Farming Simulator 2022 tarıma, hayvancılığa ve ormancılığa odaklanan envaiçeşit çiftçilik operasyonu sunarken şimdi de mevsim döngülerinin olduğu heyecanlı bir eklemeyle sizlerle! John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra gibi 100'ün üstünde gerçek ziraat markalarına ait 400'ten fazla makine, alet ve çok daha fazlasıyla buğday, mısır, patates ve pamuk gibi ürünleri ekip hasat edebileceksin. Yeni makine kategorileri ve ekinlerle de oyun deneyimine yeni mekanikler eklenecek. Hatta çiftliğini çok oyunculu modda diğer oyuncularla işbirliği yaparak yönetebilecek ve topluluk tarafından oluşturulmuş bol miktardaki modifikasyonlarla oyun deneyimini bir adım öteye taşıyabileceksin. Farming Simulator 22 oyunculara hiç olmadığı kadar özgürlük sunuyor ve başarılı bir çiftçi olman için sana meydan okuyor. O yüzden hemen çiftçiliğe başla ve güzel zamanların tadını çıkar!
 • İndirim! İndirim! Product image
  Fifa 21 PS4 & PS5
   299,90  129,90
  Sokakta ve stadyumda takım kurmanız ve kendinizi ifade etmeniz için yeni yollar sunan EA SPORTS™ FIFA 21**’de birlikte kazanın. Frostbite™ altyapılı FIFA 21, yepyeni özelliklerle çıtayı yükseltiyor: • VOLTA FOOTBALL TAKIMLARI ve FIFA Ultimate Team Ortak ile birlikte daha da büyük zaferler yaşayın. • Yaratıcılığınızı ve kontrolünüzü ödüllendiren üst düzey yeni oynanış gerçekçiliğini hissedin. • Maçlara, transferlere ve antrenmana ekstra derinlik katan yeniliklerle FIFA 21 Kariyer Modu’nda her anı yönetin. • UEFA Champions League ve CONMEBOL Libertadores gibi Dünyanın Oyunundaki en gerçekçi deneyimleri sunan eşsiz özgünlüğü tecrübe edin.
 • Ghost of Tsushima DIRECTOR’S CUT PS4 & PS5
   399,90
  13. yüzyılın sonlarında Moğol imparatorluğu, Doğu fethi boyunca ulusların altını üstüne getirdi. Tsuşima Adası, ana kara Japonya ve dev Moğol istilasının arasında duran yegâne şeydi. Ada, Moğol taarruzunun ilk dalgasıyla yangın yerine dönerken samuray Jin Sakai, halkını korumak ve yurdunu geri almak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır. Yönetmenin Sürümü’nde ( Ghost of Tsushima DIRECTOR’S CUT ) daha geniş Tsuşima’nın Hayaleti tecrübesi yaşayın. Bu güne kadar çıkmış tüm ekstra içerikleri barındırır.
 • God of War Ragnarök PS4 & PS5
   1.399,90
  Santa Monica Studio, çokça beğenilen God of War (2018) oyununun devamıyla sizlerle. God of War Ragnarök (GOW Ragnarök) kapıdayken cevap arayışında çıkacakları bu mitik serüvende Kratos ve Atreus'a katılın. Baba oğul, canlarını dişlerine takıp Dokuz Diyarın dokuzunu da keşfetmek zorunda. Baş döndürücü mitolojik topraklarda, vahşi hayvanlardan Kuzey Tanrılarına pek çok korkunç düşmanla yüzleşecek ve adım adım yaklaşmakta olan büyük savaşa hazırlanacaklar. Kratos, Leviathan Baltası ve Kaosun Kılıçları gibi emektar silahlarını bir kez daha kuşanacak ve ailesini korumak adına sergileyeceği ölümcül hünerleri sonuna kadar sınanacak. Hem Kratos hem Atreus'un edineceği yeni kabiliyetler ile akıcı, canlı ve oyuncuya özel şekillenen savaş mekaniklerini kullanarak destansı bir macera yaşayacaksınız. Bu esnada Aesir birlikleri güçlenmeyi sürdürecek. - Gerçekçi dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikler ile Kuzey topraklarında attığınız her adımı hissedin. - Muazzam sanat yönetimi ve ilmek ilmek işlenmiş detaylarıyla dokuz diyarın güzelliğinde kaybolun. - Çok yönlü 3D Ses sayesinde her yönden gelen düşmanları işitin.¹ ¹ Stereo kulaklıklarla 3D Ses (analog veya USB).
 • Gran Turismo 7 PS4 & PS5
   1.399,90
  25 yıllık tecrübeyle hazırlanan Gerçek Sürüş simülatörünü Gran Turismo 7 ile deneyimleyin. İlk andan itibaren 420 farklı otomobilde direksiyon başına geçin. Her biri eşsiz detaylarla yeniden yaratılmış klasik motorlu otomobiller ve son teknoloji süper otomobillerle dinamik hava koşullarında 90’ın üstünde pistte sürüş keyfi yaşayın.
 • Hitman 3 PS4 & PS5
   349,90
  Ajan 47'nin kariyerindeki en önemli kontratları, PlayStation®5 üzerinde 60 FPS ve 4K çözünürlükte üstlen. Ölüm bekliyor. Ajan 47, Suikast Dünyası üçlemesinin heyecan dolu son bölümü olan HITMAN 3'te geri dönüyor. HITMAN 3 - Standard Edition şu konumlara erişim sağlar: - Dubai - Dartmoor - Berlin - Chongqing - Mendoza - Karpat Dağları
 • Hogwarts Legacy PS4 & PS5
   1.149,90
  Ek bir zindana erişim sağlayan özel Perili Hogsmeade Dükkânı Görevini, Esnaf Kozmetik Setini ve oyun için Hogsmeade dükkânını içerir. Hogwarts Legacy, ilk olarak Harry Potter kitaplarında tanıştığımız dünyada geçen, açık dünyaya sahip bir RPG oyunudur. Tanıdık ve yeni konumlarda bir yolculuğa çıkın, büyülü canavarlar keşfedin, karakterinizi özelleştirin, iksir üretin, büyü yapmada ustalaşın, yeteneklerinizi yükseltin ve hep olmayı istediğiniz büyücü olun. 1800'lerde Hogwarts'ı yaşayın. Bu oyunda karakteriniz, büyücülük dünyasını yerle bir etmekle tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci. Çeşitli müttefikler edinip Karanlık büyücülerle savaşın ve nihayetinde büyücülük dünyasının kaderini tayin edin. Mirasınız, onu nasıl kullandığınıza bağlı. Yazılmamış olanı yaşayın.
 • İndirim! İndirim! Product image
  It Takes Two PS4 & PS5
   259,90  235,90
  Ortak oyun için tasarlanan ve türünde çığır açan platform macerası It Takes Two’da hayatınızın en çılgın macerasına çıkın. Friend’s Pass** ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin, neşeli ve karışık çeşitli oynanış görevlerinin üstesinden gelin. Her yeni seviyede eşsiz ve bağlı karakter yeteneklerinde ustalaşın. Çok sayıda beklenmedik engellerde ve kahkaha dolu anlarda birbirinize yardım edin. Bozulan bir ilişkinin içten ve eğlenceli hikayesini yaşayın.
 • Marvel’s Avengers PS4 & PS5
   399,90
  Marvel's Avengers orijinal, sinematik bir hikâyeyi tek oyunculu ve işbirlikçi oynanışla* birleştiren destansı, üçüncü şahıs bir aksiyon-macera oyunu. Süper kahraman oyunu deneyimini zirveye taşı! Marvel's Avengers yeni nesil konsollara ücretsiz geliyor.* Bu yeni nesil sürümlerde oyunun grafikleri ve hızı büyük oranda iyileştirildi. Ayrıca, hem tek kişilik hem de çok oyunculu modlar eski nesil konsollarla uyumlu çalışıyor. Marvel's Avengers'ın ayrıntılarla dolu muhteşem dünyası artık bir önceki nesle göre daha iyi görünen kahramanlıklar, yıkım efektleri ve gerçekçi grafiklere sahip. Kare hızı da önceki nesil konsollara kıyasla daha yüksek. Hızlı yükleme süreleriyle aksiyona çabucak dal ve yaptığın kahramanlıkları daha tatminkâr kılan geliştirilmiş yıkım efektlerine tanıklık et. En sevdiğin süper kahraman ekibiyle AIM'e karşı savaşmaya kaldığın yerden devam edebilmen için Marvel's Avengers, kayıt dosyalarının aktarımını ve eski nesiller konsollarla birlikte oynamayı destekliyor. Marvel's Avengers'ı yeni nesil konsollara taşıdığımız için çok heyecanlıyız!